ACU MiniTro
Wersja:
1.0
Rozmiar:
488 KB
Licencja:
Freeware
System:
Windows 98/ME/2000/XP
Instalator:
Nie
Dodano:
2006-03-02
Ilość pobrań:
3530
Program ACU MiniTro służy do tak zwanej „zdalnej administracji”, obsługuje tylko parę ale dosyć istotnych funkcji takich jak: wyłączanie monitora, wysuwanie cd-romu, zablokowanie kursora myszki, ukrycie paska zadań, ukrycie ikon z pulpitu, zmianę rozdzielczości oraz zamknięcie systemu.

Program składa się z dwóch aplikacji: „ACU MiniTro.exe” i „acu_serwer.exe”.

Pierwsza aplikacja (ACU MiniTro.exe) to tak zwany „client” uruchamiamy go na naszym komputerze i za jego pomocą łączymy się z innym komputerem, do połączenia nie zbędne jest podanie adresu IP z którym chcemy się połączyć.

Natomiast druga aplikacja (acu_serwer.exe) to tak zwany „serwer” który udostępnia nam port 8976, aplikacje należy zainstalować na komputerze z którym będziemy się łączyć.
Aby zainstalować aplikacje wystarczy skopiować ją na dysk i uruchomić, wówczas udostępniony zostanie wyżej wspomniany port oraz dodany zostanie do rejestru odpowiedni wpis co spowoduje uruchamianie aplikacji przy starcie systemu.

Uwaga: nie należy zmieniać nazwy pliku „acu_serwer.exe” na żadną inną nazwę, w przeciwnym razie port nie zostanie udostępniony a wpis w rejestrze zostanie usunięty.
Copyright © 2004-2008 by Amciu
Wszelkie prawa zastrzeżone